Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!   ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 1:30 am

Честито на Петя!Заслужаваше да спечели!Как се зарадва само,сладурана! Very Happy И как скочи на Слави flower
А днес направиха супер шоу!Петя танцува супер,показа си възможностите,Пенка ми хареса,донякъде излезе от стила си.Ирина днес се справи превъзходно,интересен танц.Иван,моя фаворит от началото,за съжаление както каза Стефка нямаше късмет и не успя да покаже възможностите си повреме на конкурса,но все пак когато му се падаше нещо хубаво се представяше страхотно,днес евала че направи нещо различно от стила който танцува!Както съм казвала за мен е един от най-добрите там,но шанс,успех за напред пожелавам на Иван!Отплеснах се,Аначков много ми хареса,Миро също.Борислав днес се поизложи малко,спрямо това което до тук е показвал,очаквах повече от него.нели най-не ми хареса,защото не си излезе от собствения стил и не показа нищо поне малко по-интересно,пак се дразня че взе повече точки от Иван и Владислав,но то вече свърши.
БРАВО на всички!Евала!Страхотни сте! Very Happy
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!   ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 11:48 am

Да й е честито!Направи голямо шоу с танца си!Мноо яко скочи на слави Very Happy

На мен най-много ми харесаха нейния танц,танца на Иван Димитров,танца на Борислав,и на Ирина.И на Мирослав беше хубав танца..Абе всички се представиха на ниво като за финал,за което ги поздравявам от сърце!
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!   ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 2:56 pm

Е, хайде и аз да се изкажа, защото все пак гледах Very Happy Не можаха да спечелят фаворитите на Слави, чак ми стана жал за Миро, който за пръв път да ми хареса с братовчедите Very Happy . Колко беше разочарован и как го бяха подлъгали, че ще спечели горкия. Петя победи с големия си чар и непринуденост, също така и голяма доза смелост да танцува сама, без партньори, които да правят калабалък. Ще говоря общо. Моите фаворити бяха Полина, заради горещия си темперамент и Петя, въпреки че я критикувах. Но на всеки, който разбира поне малко, му стана ясно кои са най-добрите - Боряна и Владислав Аначков Very Happy Владислав респектира дори журито с последните си два танца - стойка, техника, артистичност - всичко! cheers Не го забелязаха от самото начало, защото не беше достатъчно напорист, танцува премерено, като професионалист, който си знае цената. Ако някой изобщо чете този форум, нека има предвид, че е хубаво да има награда и на журито, защото публиката никога не харесва най-добрите, тя си има свои критерии Very Happy
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!   ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 5:14 pm

Честито на Петя cheers Страхотна беше невероятна просто.Още от самото начало си бях за нея и супер много се радвам,че тя спечели Smile
Иначе за останалите.Искам да отлича още освен Петя-Миро,Пенка,Владо и Иван който просто ме разби отсекъде.Просто невероятен беше.Единствено той ме изненада в избора на стила върху който танцуваше.Модерен балет affraid Ей така бях като го каза affraid Мислех,че няма да му се получи добре,но той доказа точно обратното.Невероятен танц няма какво друго да кажа.Пенка много добре танцува мислях,че ще го удари ориенталско.Миро страхотен!Владо блестящт и грациозен Smile Хубав танц на Ирина.
Останах малко разочарова от Нели въпреки,че беше добре.
За Боби еми много точна оценка му даде комисията.Сам се прецака,не го прецака журито.
И все пак звездата на целия конкурс е Петя(поне за мен).На 17 години им разказа играта на всички.Беше перфектна в почти всички изпити.Танцува с хъс и желание личи и,че се кефи от всичко това което и се случва и го показа с радоста си на финала Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!   ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 11:04 pm

Ех,свърши обаче Crying or Very sad
Много жалко наистина беше неворятно дори за зрителите!Мразя така нещо хубаво като свърши,наиситна много им се радвах на всички там,защото са страхотни!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!   ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ГОЛЯМ ФИНАЛ-ПЕТЯ Е ПОБЕДИТЕЛ!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: