Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каква, според вас, ще е следващата задача?

Go down 
+2
Sink_in_sadness
pako_potter
6 posters
АвторСъобщение
pako_potter




Брой мнения : 24
Registration date : 03.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 4:10 pm

Ето в тази тема ще можете да пишете какви задачи искате да бъдат поставяни на участниците или каква, предполагате, ще е следващата задача?
Аз залагам на "Спортни танци" за понеделник /03.12.2007/, а вие?
sunny
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 4:54 pm

Аз тамън се бях размислила над въпроса.Така ми се струва че ги карат всяка следваща задача да е колкото се може по-далечна от предишната.Хрумна ми за еротични танци първо честно казано,все пак се надявам да сме изненадани с нещо,което не са давали на предния конкурс.
Върнете се в началото Go down
pako_potter




Брой мнения : 24
Registration date : 03.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 10:19 pm

О, определено има време... ще дойде времето и на "Еротичните танци"... предполагам! scratch
Върнете се в началото Go down
lady_freshh




Брой мнения : 4
Age : 37
Registration date : 20.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 2:36 pm

УУУУ ни знам, не съм мислила, може би еротични танци Very Happy таман ще нагледам на мъжки тела, че нь мъжо вече не е интересно, камоли пък на 4-ри месечния ми син Преслав
Върнете се в началото Go down
lady_freshh




Брой мнения : 4
Age : 37
Registration date : 20.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 2:41 pm

[b]

СЛАВИИИИИИИ , ВРЕМЕ Е ЗА МАЛКО СЕКСИ ШОУ
Върнете се в началото Go down
pako_potter




Брой мнения : 24
Registration date : 03.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 7:44 pm

Хаха, ще им дойде времето и на тези танци. rabbit
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:46 pm

Здравейте Smile Снощи се видя, че повечето участници, не казвам всички, владеят няколко основни движения и ако не са хореографите да ги озаптяват, ще си танцуват едно и също, кой каквото може на всякаква музика Laughing Затова предлагам следващата задача да бъде класически балет. Така ще се видят най-добре техническите им умения, слабостите им и кой наистина може да бъде универсален танцьор. Освен това и за шоуто ще бъде добре, защото ще се посмеем много здраво! Very Happy
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:30 pm

Добре ще е да е класически балет,но мисля че ще са еротични танци...
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 8:45 pm

Класически балет няма да е зле Laughing То нещо май веднъж стана на въпрос и Слави каза нещо от сорта- "Ти ми даде идея-шъ ви разчекна" Laughing (не помня на кой го каза).
Иначе се надявам следващата да е такава задача каквато не са давали на миналия конкурс.Искам да ме изненадат както снега общините.
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 9:09 pm

Sink_in_sadness написа:
Класически балет няма да е зле Laughing То нещо май веднъж стана на въпрос и Слави каза нещо от сорта- "Ти ми даде идея-шъ ви разчекна" Laughing (не помня на кой го каза).
Иначе се надявам следващата да е такава задача каквато не са давали на миналия конкурс.Искам да ме изненадат както снега общините.
ха-ха ''като снега общините'' Laughing
До сега задачите които даваха са ги давали и на миналия конкурс,така че няма да ме очуди ако са еротични танци!Но искам класически балет Very Happy Представям си Михаил и оня,Мирослав Very Happy Very Happy
От мъжете на Ванката Крумов най-ще му отива Very Happy
А иначе идеята за класически балет я даде моя фаворит-Богданчо geek
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 5:41 pm

Еми след "танци на народите"които ще танцуват днес може следващата задача да е модерен балет или танц от филм Rolling Eyes Може и да е танц с известен(което ще е много забавно,като си спомням танците от миналия сезон Laughing )Но не мисля,че ще има някой по-различна задача всмисъл той до сега даваше същите задачи както и в първия сезон.Пък и то останаха 4 изпита.Последния 100% ще е волна програма,а другите три мисля,че ще са тези които изброих Wink
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 11:29 pm

Изпитите не са ли 12 пак? Suspect Е нищо,дано да са повече,колкото повече толкова повече.
Иначе и аз искам следващата задача да е танц с известен,просто това ми беше една от любимите задачи миналия път.
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:11 pm

А ми трябва да са 12 нещо съм се объркала то колко изпита минаха до сега?Всмисъл от големия финал?
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:17 pm

Танци на народите-сегашната е 10-та задача изобщо, от големия финал се пада четвърта.Обаче мисля че трябва да са общо 12,което ще рече че на практика остава още една задача,защото се предполага че последната ще е волна програма.
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:28 pm

Ооо е то значи две задачи останали affraid Мали кога са минали Rolling EyesНеискам да свършва Crying or Very sad Дано да не са само две дано има поне още няколко.
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 5:43 pm

Нямам представа...може бии...незнам,танци на балада Laughing Laughing не се смейте,само това ми дойде на главата Very Happy
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 4:10 am

Танци върху балада викаш.......интересно Laughing
Иначе да само два изпита остават до финала той Слави каза Crying or Very sad Неискам да свършва много ми харесва тоя сезон и участниците супер ме кефят.Жалко,че свършва,но всяко хубаво нещо има край.
Иначе по темата ми аз ще заложа на танц с известен.Незнам мисля си,че за предпоследен изпит ще е интересно да е точно тази задача Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 3:00 pm

sisito___ написа:
Танци върху балада викаш.......интересно Laughing
Иначе да само два изпита остават до финала той Слави каза Crying or Very sad Неискам да свършва много ми харесва тоя сезон и участниците супер ме кефят.Жалко,че свършва,но всяко хубаво нещо има край.
Иначе по темата ми аз ще заложа на танц с известен.Незнам мисля си,че за предпоследен изпит ще е интересно да е точно тази задача Rolling Eyes
Щом остават два изпита може да са танц с известен и танц по избор или да повторят някой от танците,които са танцували на предишнитре задачи Question Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 8:34 pm

Аз освен танц с известен искам танци по двойки [или в малкия финал и едно танцово трио] между участниците.В смисъл мисля че ще е страшно интересно защото и двамата танцуващи трябва да изпъкнат но в същото време да не си пречат.
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 1:47 am

О аз също искам такава задача и то много,но вече е ясна и предпоследната задача-танци върху сцени от филми!Хубава е задачата.Последната задача няма каква друга да е освен волна програма.Имначе идеята за танци по двойки между участниците много щях да се зарадвам на тази задача.Щеше да е забавно да ги види как танцуват заедно определено щеше да се получи интересно и забавно шоу Smile
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 9:41 am

sisito___ написа:
О аз също искам такава задача и то много,но вече е ясна и предпоследната задача-танци върху сцени от филми!Хубава е задачата.Последната задача няма каква друга да е освен волна програма.Имначе идеята за танци по двойки между участниците много щях да се зарадвам на тази задача.Щеше да е забавно да ги види как танцуват заедно определено щеше да се получи интересно и забавно шоу Smile
Е няма как да ги направят по двойки щото от групата на малкия финал са 3 мъже и 4 жени Mad Exclamation Иначе и на мен много щеше да ми е интересно да ги гледам Smile
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 6:49 pm

Еми както е написала Sink_in_sadness ще има и едно трио Smile Наистина такава задача едва ли ще има,защото просто няма как да се отценяват обективно участниците.Единият от двойката може да не се е справил толкова добре колкото другият,но в същото време като цяло танца да се е получил добре.....нещо такова Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitimeПон Фев 04, 2008 10:45 pm

Още имам надежда за такава задача-може за финала да възложи по два танца,един индивидуално и един по двойки.Да има даде повече време за подготовка,пък така танците а големия финал биха станали 12,а това ще им позволи спокойно да си запълнят телевизионното време от два часа(толкова трая финала на Танцувай с мен).Тая си надеждица,защото си мисля че двата финала ще са в две различни вечери.Но тази вечер ще разберем...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква, според вас, ще е следващата задача? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква, според вас, ще е следващата задача?   Каква, според вас, ще е следващата задача? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каква, според вас, ще е следващата задача?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Общ форум-
Идете на: