Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента

Go down 

Kak?
2-Не съм очарован/а
Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_lcap0%Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3-Показва минимални умения
Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_lcap0%Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4-Добра е!
Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_lcap0%Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5-Справя се много добре,но нещо й липсва
Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_lcap0%Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6-Танцува страхотно и показва максималното от себе си!
Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_lcap100%Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Общо гласове : 1
 

АвторСъобщение
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Empty
ПисанеЗаглавие: Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента   Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 8:53 pm

Е???Вие сте
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента   Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 9:01 pm

Лично на мен тя и Наталия са ми фаворитки от жените,а от мъжете,си личи кой cat !
Нели е надарена с талант,личи си че умее да танцува,и се справя отлично!Поздравления,за което sunny
Върнете се в началото Go down
 
Харесвате ли Нели и как оценявате представянето й до момента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Участниците :: Нели Неделчева-
Идете на: