Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Единадесета задача-танци от филми!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Единадесета задача-танци от филми! Empty
ПисанеЗаглавие: Единадесета задача-танци от филми!   Единадесета задача-танци от филми! Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 11:50 pm

Мина и тая задача за малкия финал(в момента тече големия)

Малък финал
Богдан,както винаги,ДЪ БЕСТ cheers Надмина очакванията ми!Хареса ми много,неможе да се отрече,че се представи на ниво!Браво,Боги I love you !Боряна също,''Ще танцуваме ли'' ми е един от любимите филми и нейната сценка я знам на изуст cherry Изигра си танца страхотно!Дори и да й падна перуката,Мартина направи голямо шоу,стойностен танц,краисво излъчване,абе супер!Иван Крумов....хареса ми!Наталия също се представи много добре,игра с чувство cat Полина ми хареса,Михаил също,но от тях можеше да се даде малко повече,иначе и те се представиха добре alien Като цяло оценката ми за ''малкия финал'' е 5,99 cheers

Големия финал
Иван Димитров танцува досега...с тия зъбки ме прибива Very Happy Иначе е много артистичен,хареса ми танца му!Но мисля че комисията няма да му даде 18 Arrow Борислав...това момче има страшна дарба,танцува страхотно,танца му много ми хареса!Иринчето,както винаги си изигра танца страхотно!Не казвам нищо ново Very Happy Пенка нещо ми се струваше втвърдена...не ми хареса много-много,но танца е хубав Smile Мирослав...най-антипатичния ми участник...Приличаше ми на мъртвец като са го избелили така Laughing Но колкото и да ми е неприятен,признавам,че си изигра добре танца.Владислав според мен,направи най-голямото шоу и от двата кръга!Беше единствения за задача на танц от ''Маската'',и оправда очакванията ми!Поздравления!Петя също много добре си изигра танца,хареса ми!И Нели...като чели повече залагаше на сексапила си отколкото на танца...което май беше необходимо в нейната задача!Супер!Големия финал го оценявам с 5,80 Wink

А сега с по-одебелен шрифт ще е името на човека,чийто танц ми е харесал повече от малкия и големия финал!


''Мръсни танци''
Ирина - Мартина
------
''Ще танцуваме ли''
Петя - Боряна
------
''Танцувай с мен''
Пенка - Наталия
------
''Мръсни танци''
Нели - Полина
------
''Криминале''
Иван Димитров - Иван Крумов
------
''Ти водиш'' - Тука ми е малко трудно,но все пак:
Борислав - Богдан
------
“Moonwalker”
Мирослав - Михаил
------
''Маската''
Владислав - Аначков Very Happy

-------------------------------------------------------------------
Това е моето мнение!Дълго,но мое Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Единадесета задача-танци от филми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Единадесета задача-танци от филми!   Единадесета задача-танци от филми! Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 1:17 am

Айде и аз да коментирам.
Малкия финал
Иван Крумов-изкефи ме,задачата не е кой знае какво,но той се справи.
Богдан-супер!определено се представи чисто и просто супер!
Боряна-е тя най-много им хареса!Отвя ги всичките,страхотна еваля!
Михаил-симпатяга е момчет попринцип,но просто не се справи с този танц.
Наталия-хареса ми,не видях целия танц,но това което успях им хареса.
Полина-не може и дума да става за сравнение с танца на Мариела от миналата година,миналогодишния танц още го помня,Полина не успя да го напарви чак толкова добре.Въпреки това се справи.
Мартина-също добре се справи,особено взимайки впредвид че доста се е притеснила от падането на перуката-

Голям финал
Пепи и Ирина ми харесаха много,по-добре се справиха от наталия и Мартина вчера.
Нели-не ми хареса.Сравнявайки я с Мариела от Танцувай с мен 1,а дори сравнявайки я с Поли от вчера.Определено на нейно място трябваше да е Боряна в големия финал.
Петя-Боряна беше по-добра вчера,но Петя наистина изглеждаше доста притенсена,нормално тя е водач в класирането,имаше трудната здача да направи по-добър танц от вчера...Ако не бях гледала снощния танц на Боряна,определено много щях да харесам Петя.
Борислав и Богдан еднакво ми харесаха.Миро макар да ми е доста антипатичен попринцип признавам че се справи супер с тази задача.
Владислав-е това е танца,който ще запомня от този конкурс!Просот страхотно се справи,браво!!!
Иван-яд ме е на Слави,отначало малко ме беше яд,сега още повече.Иван е артистичен,ако имаше по-аткрактивна задача щеше доста да блесне,а и щеше да направи яко шоу.на всичкото отгоре ме е яд и на комисията,защото Стефка каза че той е уловил духа на танца,а това нали беше най-важното?Защо тогава му дадоха пак толкова ниска оценка?!Наистина се дразня,защото поне да не е на последно място заслужава,то е ясно че няма абсолютно никакви шансове да спечели.Комисията трябваше да оценява не сложността на танца или самия танц,защото спецялно този от Криминале не е атрактивен изобщо и се очакваше да оценят изпълнението подобаващо.Подцениха и двамата Ивановци,това е мойто мнение.За мен Иван Димитров си остава един от най-добрите в Танцувай с мен 2.
Върнете се в началото Go down
 
Единадесета задача-танци от филми!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: