Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 МАЛЪК ФИНАЛ!!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: МАЛЪК ФИНАЛ!!!!   МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 8:15 pm

Съвсем скоро,след няколко часа започва малкия финал танцувай с мен 2.Очаквания,впечатления,коментари в тази темичка Very Happy
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛЪК ФИНАЛ!!!!   МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 10:07 pm

Започвам с очакванията ми-Очаквам фаворита ми да е подготвил качествен и хубав танц и да се представи на ниво,в което не се и съмнявам cheers Знам,че няма шанс да спечели,но поне да докаже и да покаже за пореден път,че е НАЙ-ДОБРИЯ! cat Късмет,Боги!
Очаквам и другите да се представят добре!КОментари от танците-Утре! albino
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛЪК ФИНАЛ!!!!   МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 1:21 am

БРАВО!На всички!Страхотни са!До един ми харесаха днес,танцуваха като за последно и им личеше!Наистина невероятни бяха всички!Честито и на Боряна за ладата,заслужи момичето!Пак да кажа,БРАВО!ЕВАЛА за това че ни радвахте толкова време с танците си!
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛЪК ФИНАЛ!!!!   МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 7:58 pm

Евала!Кефих им сер на макс,всички се представиха дойстойно и страхотно,както винаги!Но на Боряна танца беше нешто уникално...поздравления за ладата,но мисля,че нея не я интересува толкова ладата,колкото това,че хората са я харесали и ако не се лъжа от малкия финал винаги и даваха 8 точки.Тъжно ми е,че свършва,но всяко хубаво нещо си има своя край!Откакто е почнал конкурса,абсолютно всеки четвъртък и петък съм го гледала!Невероятни таланти са всички!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛЪК ФИНАЛ!!!!   МАЛЪК ФИНАЛ!!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МАЛЪК ФИНАЛ!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: