Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Осемте финалиста?!?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 7:40 pm

Кои са вашите фаворити за финала?
4 мъже и 4 жени flower
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 7:42 pm

Моите са:
Мъже:Богдан,Михаил,Аначков и Борислав
Жени:Мартина,Ирина,Петя и Пенка
Върнете се в началото Go down
pako_potter




Брой мнения : 24
Registration date : 03.12.2007

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 8:01 pm

Така, както са сега, са супер! Wink
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 1:41 am

Съгласна съм с pako_potter.
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 5:56 pm

Аз съжелявам единствено за Богдан и за Боряна не танцуват на правилния финал.
Трябваше да се борят за голямата награда,но като се замисля най-важното е,че Слави им даде възможноста да останат и да покажат,че въпреки,че отпаднаха танцуват страхотно.Все пак зрителите решават и явно искат да гледат други двама на финал.Мисля,че трябваше да бъдат на местата на Нели и Иван(но това си е лично мое мнение)
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 11:26 pm

За Боряна съм съгласна,тя е много добра и заслужава да е в големия финал,а и Нели хич не я харесвам.
Богдан също заслужава място в големия финал,но без да заема мястото ан никой-просто ако можеше да са петима най-добре-според мен мъжете са по-силни тази година.Иван може и да го подценяват бая,обаче си има талант и поне за мен е един от най-добрите там макар и на последно място.
А иначе не преставам да си представям сегашния конкурс и участници с регламента на миналия.Просто класирането щеше да е доста различно без зрителския вот и без двата финала-според мен хора от малкия финал и хора които са на по-задни места по точки в големия щяха да са на едни от първите места.
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:16 pm

И аз харесвам Иван,но исках и Богдан да е там SmileИ така си е подценяват го Ванката,ама то и високи оценки да му дават не мисля,че зрителите ще гласуват за него.Вече има изявени любимци на зрителите и дори и да не се справят добре те пак им дават високи оценки такаче.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Осемте финалиста?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осемте финалиста?!?   Осемте финалиста?!? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Осемте финалиста?!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Общ форум-
Идете на: