Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 8:16 pm

"Великлепната седморка" вчера ме изненадах приятно-съгласна съм напълно с двете 18-ки,но иначе всички бяха много лъчезарни и лично аз много се забавлявах.
Днес се надявам на същото,а и много се радвам че ще има танц на една от любимите ми песни на Слави "Камбайнеро -интелигентска" Very Happy
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 8:21 pm

И на мен много ми харесаха вчеращните танци,но най-много на Боги и Боряна,които си получиха и подходящите оценки santa Лично на мен най-смешен ми беше танца на Иван Крумов,много ми беше забавен,все пак и шоуто в един танц е важно rendeer
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 12:38 am

Не съм доволна от някои оценки.Нели си беше за 15,обаче и Ирина този път беше за 15.Петя макар че ми е фаворитка не заслужаваше 18 точки,от момичетата само Пенка се представи на ниво.
На Иван му дадоха прекалено ниска оценка,а той показа артистичност и танца беше готин,Борислав се представи много добре,заслужи си 18.Аначков също,макар че нещо не мога да определя какво не ми хареса.Миро като че ли не 18 ми по-скоро 16 или 17...нз на мен не ми хареса много много този път спецялно.
Главно недоволствам от факта че на Иван му дадоха една от най-ниските оценки,а не заслужаваше.Мисля че съм обективна,макар да ми е фаворит,то и Петя ми е фаворитка,но за първи път някак не ми хареса.
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:57 pm

Иван се представи най-добре. Хореографията му беше най-добра и отговаряща на музиката. Танцува много премерено, без да се изхвърля прекомерно. Ирина също. Аначков е много добър, но е хубаво да си даде малко зор. От другите най-много ми хареса Боряна. С много желание и сърце танцуваха още Богомил (дано да не бъркам името) и Полина. Повечето са доста хаотични, като самоуки. Трябва още да учат Very Happy Някой хореограф или учител трябва да им виси на главата и да им казва и поправя грешките. Вижда се, че могат, но някой просто трябва да им каже, да им оправи стила.
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:32 pm

muchacha написа:
Иван се представи най-добре. Хореографията му беше най-добра и отговаряща на музиката. Танцува много премерено, без да се изхвърля прекомерно. Ирина също. Аначков е много добър, но е хубаво да си даде малко зор. От другите най-много ми хареса Боряна. С много желание и сърце танцуваха още Богомил (дано да не бъркам името) и Полина. Повечето са доста хаотични, като самоуки. Трябва още да учат Very Happy Някой хореограф или учител трябва да им виси на главата и да им казва и поправя грешките. Вижда се, че могат, но някой просто трябва да им каже, да им оправи стила.
Богдан,не Богомил Wink
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 8:48 pm

Да, така е, това си тиии Very Happy Извинявай! Браво, продължавай все така! cheers
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 9:44 pm

muchacha написа:
Да, така е, това си тиии Very Happy Извинявай! Браво, продължавай все така! cheers
Не разбрах точно ''посланието'' ти,но мисля,че ти мислиш,че аз съм Богдан Very Happy Very Happy Ако е така,не,не е Богдан!Просто аз съм му много голяма фенка Wink
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 1:04 pm

Аз сега май пак ще пращам СМС-и.Комбайнеро ми е една от любимите песни на Слави,да танцува на нея един от вече тримата ми фаворити и да му дадат ниска оценка...нема да се разбереме.Тоя път и за Ирина ще пратя,напоследък много и се радвам на нея.
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 2:59 pm

За първи път в някое предаване фаворитите ми са на последните места Laughing Обикновено познавам кой ще е победителя или поне втория още от самото начало,разочарована съм от интуицията си Neutral
Върнете се в началото Go down
tresure_hunter

tresure_hunter


Брой мнения : 13
Location : София-България
Registration date : 04.01.2008

Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitimeПет Яну 11, 2008 1:13 am

Съжалявам,че трябва така да го кажа,но.......много ми е мъчно за отпадналите!
Не би трябвало да ги подложат на тази низост,да танцуват никакви танци и журито да оценява небивалици.
След цялостното им перфектно представяне,на всичките сложни задачи и цялата тази красота от танца,бе забита в земята с тази пародия от песни и клатушкането на тях.
Аз лично скърбя за невежеството на балет "Магаданс"с което подведоха тези добри танцьори в сянката на невъзможното танцуване.


Резил за всичките участници,но най вече за авторите.

П.С.Хич не ми се искаше да пиша това ,защото това би ви объркало,но аз съм натъжен и се чувствам обиден от това,което се случи на участниците и това което видях!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд   Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Задача 7 -Танц по песен на Слави и Ку-ку бенд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: