Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Осма задача-Спортни танци

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitimeПет Яну 11, 2008 3:21 pm

Аз отново да кажа че искрено се забавлявах с "Великолепната седморка"и мисля че малкия финал ми става по-интересен от големия,заради факта че не се знае кой ще спечели и има интрига.(след 1-2 задачи в големия Миро като дръпне пак и нататъка става ясно Suspect )
От участниците в големия финал тоя път очаквам много,надявам се да остана очарована както вчера.
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitimeПет Яну 11, 2008 8:09 pm

И аз съм на същото мнение!!!
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 12:52 am

Най-после си отдъхнах малко и съм доволна от това, че журито стана по-обективно и критично, и не гласува автоматично каквото му кажат. Така де, все пак това е конкурс Smile А при спортните танци няма лабаво, всичко лъсва на показ. Най-после Боряна получи признание, няма какво да говорим, тя си е професионалистка. Наталия ми хареса този път, но трябва да го видя още веднъж, за да разбера защо бяха критични. Мишо с фокстрота го наказаха, добре наистина това не беше фокстрот, но да не би самбата на Иван Крумов да беше самба? Laughing Как така отиде на второ място? Какво изобщо прави това недоразумение на финала? Той дори не е забавен. Тук журито пак клекна, но поне днес се реванщираха и съм доволна Very Happy Мнението им за вс. участници почти напълно съвпада с моето скромно мнение Rolling Eyes Владислав и Борислав - много добре. За пръв път Петя много ми хареса, направо не очаквах, този танц много и пасна. Много грациозна, чувствена, артистична, вярно че имаше малко гимнастика, но въпреки това пресъздаде мн. добре танца. Пенка си танцуваше сама- дори не гледаше партньора. Ами какво да кажем за Нели cyclops Боже господи, това момиче не можеше дори да се държи на краката си. Какво прави в първата група се чудя, само заради екзотичния и вид. Критикуваха Чилингирян заради ча-чато, но в сравнение с Нели, направо беше перфектна. А Мирослав исках да го гледам как ще се изложи, но не можах! Партньорката му беше толкова добра, че погледът ми беше само в нея. Пожелавам на журито да бъде все така обективно, но се съмнявам Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 12:56 am

Аначков-много добре,лино на мен ми хареса наистина.
Ирина-и тя много ми хареса тази вечер,ще ми се да се изкачи по-напред в класирането,заслужава го.Има много нежно и мило излъчване,танцува невероятно,тази вечер за мен го показа и мисля че не я оцениха много добре.
Пенка-общо взето ми хареса....или не точно.Не знам,някак безлично ми беше.
Нели-не,днес определено не ми хареса хич.И самия танц и изпълнението му,убеждавам се че Боряна май повече заслужаваше да е във финала.
Петя-браво!страхотно изпълнение,този път се представи уникално!
cheers
Мирослав-съгласна съм с Памбос,често казано и аз очаквах повече
Иван-мале,сигурно доста е боляло No ...на мен ми изглеждаше притеснен някак си,не знам не мога да определя,все пак си се справи много добре бих казала - поне 16,поне толкова да му бяха дали
Борислав-признавам,беше най-добрия днес.Все пак е танцувал такива танци и щях да се изненадам да не се справи.

Та равносметка-доволна съм от оценките,ама пак на моите фаворити 15-ки affraid
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 4:58 pm

Какво повече може да се очаква от Мирослав Evil or Very Mad Той може кючек и електрик буги - това са танци от улицата. А спортните танци искат перфектна техника и дългогодишно обучение с професионални учители. А Иринчето ми е симпатична и на мен, аз даже я познавам, но тя е повече спортиска, отколкото танцьорка. Smile Худ. гимнастика не е танц. Всички участници ако са умни, ще слушат това, което им казват хореографите. А те зор да покажат кой какво може, шпагати, акробатики. Колко пъти им каза Памбос, че иска да види характера на отделния танц Very Happy Иван, голям симпатяга, как можа да се контузи така, пак добре че не е паднал на врата си с това задно салто Laughing Беше доста стабилен както винаги, има борбен дух това момче, но за този танц, повече от 5 няма как да му се даде. Публиката винаги ще хареса не най-добрите, не само защото нищо не разбира, а и защото някакси иска да се идентифицира с участниците. Най-вероятно ще има етнически вот Cool Затова според мен, трябва да има и награда на журито Exclamation Поне морална, да кажат според тях кой е най-добрият. Доколкото може да се каже това при танците, но все пак Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 5:21 pm

Мойто недоволство от оценките идва от там че ако участника не е за най-високата оценка 6,обаче все пак се е справил доста добре му дават 5,демек съвсем малко по-ниско от 6.Обаче като се съберат трите оценки се получава по-значителна разлика от поне 3 точки и тук не се получават нещата,защото ако участника има три петици оценката му става една от най-ниските.Не знам дали успях да обесня добре.
А иначе цялостната идея с гласуването на зрителите през целия конкурс ми се струва кофти.Според мен миналия път когато имаше гласуване само накрая се получи най-добре,защото сега рядко се оценява най-добре справилия се в дадена задача.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Осма задача-Спортни танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Осма задача-Спортни танци   Осма задача-Спортни танци Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Осма задача-Спортни танци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: