Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Девета задача-еротични танци

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeВто Яну 15, 2008 3:30 pm

Знаех си!Знаех си че ще я даде тая задача cyclops
Интересно ще ми бъде да видя как ще се справят участници,които досега не са показвали нищо подобно в други танци,всъщност те са повечето.От малкия финал-Боряна ще ми е най-интересна,понеже нея не мога да си я представя въобще,а пък за мъжете да не говорим Laughing И от двата финала ще ми е интересно да видя как ще се справят,щото просто ми е толкова неестествено и никой от тях не мога дори да си представя как ще се справи.
От мацките в големия финал Петя и Ирина също ще и е интересно да наблюдавам,пак защото тях двете най-мако мога да си представя.
Абе интересна задача,просто нямаше как Слави да пропусне да я даде.
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeВто Яну 15, 2008 9:34 pm

Доста е рано за темата,но няма да я трия!И аз бях сигурна че ще я има задачата!Надявам се да се справят добре,и моят фаворит да оправдае очакванията ми,дори ако ги и надмине,още по-добре!
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 12:17 pm

Снощи направо се разбих!!!Моя фаворит,както винаги се представи на ниво Basketball Беше най-различен от всички!То другите се оляха със столове и стълби!Докато неговото шоу беше най-различно!За тези,които не знаят за кой говоря,говоря за Богдан jocolor Харесаха ми всички танци,но най-много на Богдан,Наталия,Боряна и Михаил cat
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 12:59 pm

Не ми харесаха Mad Единствената, която представи еротичен танц, това беше Полина! Very Happy Какви бяха тези 2 петици не можах да разбера. Добре бяха още Наталия и Боряна, но хореографиите не ми харесаха. И това траурно черно до зъбите - много банално! Мъжете няма да ги коментирам No Единствено правилния ход беше на Мишо Smile
Върнете се в началото Go down
lunar_light

lunar_light


Брой мнения : 12
Age : 31
Location : Харманли
Registration date : 18.01.2008

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 4:44 pm

Аз пък най се изкефих на Иван и Мишо!! Уникално шоу направиха. Хвана ме яд, че не му дадоха 18... Sad От момичетата, не знам... Наистина с черното много не ми допадна, но не беше чак толкова лошо. Тази вечер очаквам да видя Петя Хлебарова. Laughing Laughing И може би Иван Димитров... И някои други. Wink И се надявам да стане голямо шоу и да си получат заслужените оценки!! А не да дават на онзи от "моя град", и без това половината от града гласува за него... Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/luna_r
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 7:31 pm

E Богдан си мисля че го ощетиха,мен пък ме накефи,щото танцува баш еротичен танц,макар и като жена,направи шоу момчето.Крумов също беше готин,а Мишо на мен пък не ми хареса чак толкова много.
От момичетата от Боряна очаквах повече,ама като че ли не и идваше много отвътре този танц,защото тя иначе е великолепна танцьорка.Поли и Наталия ми харесаха много,а и Мартина не беше зле.
А за тази вечер не смея да очаквам нищо,обаче предчувствам че ще е доста интеренсно.И аз очаквам от Петя нещо много добро,а от Иван Димитров може би пак нещо артистично(въпреки че по моите наблюдения,който направи нещо по-артистично и оригинално го ощетяват в оценките,ама е днеска се надявам на Иван да му дадат заслужена и по-висока оценка)
Върнете се в началото Go down
krissi

krissi


Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 20.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 8:52 pm

най-много ми хареса Богдан,също и Михаил.от момичетата Наталия,но и другите се справиха добре Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 12:42 am

cheers Супер!Радвам се че оцениха този път както трябва Иван и Ирина-наистина бяха най-добрите днес!Браво!Ще получат СМС-чета от мен и се надявам този път да вземат поне 6-7 точки(за 8-те все си мисля че макар наистина да се представиха най-добре нито един от двамата няма да се дореди за съжаление).Нели не мисля че заслужаваше 18,взимайки впредвид че имаше двама партньори които доста я поддържаха,пък и на мен като цяло много не ми хареса танца й.
Петя се представи страхотно,според мен заслужаваше 18-ка.Борислав от тримата с партньорка беше най-добре.Миро...ми честно казано имах чувството че гледам танца на партньорката му,а той е само там да я поддържа.От Владислав очаквах повече...то това май не беше много много еротичен танц....
Заключение:Моите фаворити най-накрая ги оцениха и според зрителското гласуване в понеделник имат шанс да дръпнат малко напред! sunny
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 4:45 pm

Снощи шоуто беше илюстрация на мисълта: "Нещата не са такива каквито изглеждат". Laughing Пенка и Нели, които иначе изглеждат много отворени, бяха като срамежливи и неуверени ученички. Хореографията на Нели - прекалено претенциозна и извън възможностите и. Петя има много голям потенциал, но трябва да го развие, да учи сериозно танци, талантлива е и има невероятно излъчване Smile На Мирослав пак му избраха най-добрата партньорка, ама хайде оставете го и той сам да направи нещо Laughing Браво наистина на Иван Димитров и Ирина Very Happy cheers Ето това е, танцът трябва да има мисъл и идея, не става само с импровизации. Иван доказа, че може да има мъжки еротичен танц, или по-точно представление, и без да си гей, или да се правиш на травестит! Браво! Иринчето избра единствено възможния за нея вариант да се прави на Лолитка и успя. И журито беше доста обективно, като се изключи оценката на Нели. Радвам се, че отстояваха мнението си, въпреки оказания натиск да толерират малцинства и странности Laughing Laughing Laughing
Не ме разбирайте погрешно, Миро е много симпатичен и толкова естествен Very Happy Не ми харесва, когато има тенденциозност. Ако го бяха оставили един обикновен кючек да изиграе, щеше да бъде по-еротично, отколкото да се престарават той да изглежда добре geek
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 12:24 am

Ок,страшно съм разочарована от зрителското гласуване за големия финал.Просто няма повече на къде....Първо-Ирина и четири точки,реших че нещо съм се объркала,още повече не повярвах като видях Иван Димитров-2 точки.Не че щото ми е фаворит още от началото,ама все пак не мисля че съм чак толкова пристрастна.Всички видяхме как той се справя най-добре на тая задача,или поне беше един от най-добре представилите се,нали така?Не знам,честно казано съм разочарована от липсата на какъвто и да е мъничък обективизъм в зрителския вот,и мисля че това с гласуването повреме на целия конкурс беше грешка.Така мислех и когато за първи път разбрах новия регламент,така мисля и сега.За мен това беше превратния момент в който напълно се разочаровах от конкурса,отдавна така ми минаваха мисли че първия май все пак повече ми допада и се убеждавам че е така.
Поне дано наистина Петя да спечели,защото за мен тя и Иван Димитров (оставям настрана факта че много симпатизирам на Ирина) са най-универсалните танцьори там-имам впредвид че се справят със всички задачи без да ги танцуват по един и същи начин,с идентични движения във всички.
Върнете се в началото Go down
muchacha

muchacha


Брой мнения : 11
Registration date : 21.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 2:58 pm

Напълно си права, но зрителския вот не е необективен. Вече и на слепците е ясно, че резултатът е лекинко фалшифициран tongue Idea Абсурдно е просто, разбираш ли! Не може Иван Крумов да е втори по зрителски гласове, като много добре знаем ,какво е отношението на българина хмм... към такава ориентация и особено демонстрирането иLaughing И същевременно мъжкарчето Иван Димитров, който се хареса на всички, вкл. и журито и показа най-смисления и забавен танц, да получи толкова малко. No Просто им е спуснато отгоре No Не искам да обяснявам защо, но да не мислят, че хората не са чак толкова тъпи. Можеха поне да си дадат труда да намерят подходящите хора - има много по-добре танцуващи роми и гейове Laughing Laughing Laughing Разочарование е слаба дума. Просто спирам да го гледам, аз бях дотук! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 6:02 pm

И аз мислех да съм до тук с конкурса,обаче реших да го изгледам докрая все пак.Ей,така колкото да се наслаждавам на хубави танци и да продължа да си подкрепям фаворитите.Вече не ме интересува кой ще спечели,то е почти ясно.
Не мисля все пак че с лека ръка фалшифицират зрителския вот,първо май не е много лесна работа,второ не ми се вярва действително да го направят.Пък и каква полза имат?Вота е на ниво местен партиотизъм поне според мен,но всъщност не ми пука "пипнат " ли е или дали цял Бургас си гласува за Петя.Както казах няма значение вече,грешката е направена с този нов регламент.Яд ме е просто че някои остават недооценени,а други са надценени.Все пак пожелавам на Петя да спечели,но за мен вече няма значение кой ще е победител,просто наиситна се разочаровах от Танцувай с мен 2.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Девета задача-еротични танци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Девета задача-еротични танци   Девета задача-еротични танци Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Девета задача-еротични танци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: