Танцувай с мен 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Танцувай с мен 2

It can be done, и те така!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Десета задача-Танци на народите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:16 pm

Нямаме си темичка а вече мина малкия финал...та ето правя,кажете си впечатленията от вчера и очакванията за днес.
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 20
Registration date : 22.01.2008

Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 3:24 pm

Много добре се справиха Very Happy Ама комисията........ Neutral
Полина трябваше да има 18,а те дадоха на Иван дето половината му танц беше пляскане.Не че не ми хареса напротив,но можеше и на нея да дадът.И Мишо можеше да има повече те какво очакват за два дни като професионален танцьор на ирландски танци ли да танцува?Много добре се справи заслужаваше повече можеби не 18,но поне 16 или 17.Богдан ми хареса много.Боряна бе не беше много добре,ама чак пък 15 можеше поне една шестица да вдигнат.Единствено за оценките на Мартина и Наталия съм съгласна наистина тоя път не се справиха много добре.
Аз не,че разбирам от танци на народите,ама според мен вчера комисията не беше много обективна.
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 7:02 pm

Съгласна съм за всичко без за оценките на Мартина и Наталия.Мартина на мен вчера ми хареса най-много,и мисля че заслужаваше 18.Наталия също се представи добре,не беше за три шестици но чак пък 15...
За мен вчера беше един от тези изпити в които всички се раздават,създават настроение у зрителя и правят страхотно шоу.Но беше и изпит в който комисията се показа като доста необективна отново.Искам за Танцувай с мен 3 старата комисия в пълен състав или поне още едно женско присъствие,защото на моменти тази комисия е толкова необктивна че няма повече на къде.
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 1:05 am

Големия финал....
Борислав ми хареса общо взето,но все пак одобрявам че не му дадоха пълен сбор точки.Иван на мен всеки път си ми харесва и тази вечер не е изключение,самия танц не беше особено атрактивен,но той се справи,мисля че заслужаваше още една шестица.Петя пак й дадоха малко,но подозирам че искат до някаква степен да изравнят първите и все пак Петя беше страхотна днес.Ирина я оцениха по същия начин като Иван,а за мен и тя заслужаваше поне още една шестица.Пенка не ми хареса особено много,може да танцува ориентал супер,обаче с този танц определено вчера Мартина се справи по-добре.Владислав днес ми напълни душата ако мога да се изразя така,невероятно изпълнение наистина!Нели не ми хареса,танца не ми хареса (през моите очи беше подскачане насам-натам Rolling Eyes ) а и като цяло тя не ми хареса как го изпълнява.Последно Мирослав добре,но до там,не беше чак толкова изключително поне според мен,даже бих казала че вчера Михаил като излъчване и изпълнение(макар да имаше разминаване в синхрона) ми хареса много повече.
Върнете се в началото Go down
~{TeRyTo}~
Модераторски екип
Модераторски екип
~{TeRyTo}~


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 25.11.2007

Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 12:10 pm

От малкия финал от мъжете най-ми харесаха Иван Крумов и Богдан,които си заслужиха по 18 точки cheers А от жените може би най-много го ми допадна на Мартина танца.Всички се представиха отлично,но на тези хора ранците ми харесаха най-много!

----------------

От големия финал от мъжете ми харесаха най-много танците на Борислав и Мирослав.Колкото и да ми е противен Мирослав,трябва да призная,че този път се справи много добре.А от жените ми хареса най-много танца на Петя.

--------------------
Върнете се в началото Go down
Sink_in_sadness

Sink_in_sadness


Брой мнения : 68
Age : 33
Registration date : 02.12.2007

Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 1:16 am

Тоя път не се очаровах от резултатите толкова...В смисъл аз пуснах този път 2 СМС-а за Иван Димитров,обаче очаквах да вземе една точка.За тези,които и от малкия и от големия финал взеха по 6-7-8 точки също не се изненадах.Абе въобще оценките вече минимално ме трогват,по ми беше любопитно да разбера коя е новата задача.
И какво да кажа за нея,интересна е но миналата година филмите които бяха подбрали като че ли бяха по-хубави.Примерно още помня танца на Лилия на Flash dance,Метин който танцува на Брилянтин,Живко помня и най-вече Евгени Генчев с танца от Усещане за жена.надявам се да има пак такива запомнящи се танци и този път,но все пак се съмнявам някой чак така трайно да ми остане в съзнанието.Успех на участниците все пак!Продължавам да стискам палци на Ирина Попова и Иван Димитров докрая! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Десета задача-Танци на народите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Десета задача-Танци на народите   Десета задача-Танци на народите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Десета задача-Танци на народите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Танцувай с мен 2 :: Танцувай с мен 2 :: Задачите-
Идете на: